Kalite Politikamız – MARDÖKSAN METALURJİ
WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim

Kalite Politikamız

KALİTE POLİTAKIMIZ

Kalite ürün ve hizmetlerimizde kılavuzdur. Ürünlerimizin kalite, performans ve güvenilirlik ile birlikte tüm ilgili standartlara uygunluk sağlaması politikamızdır.

Her Mardöksan metalurji çalışanı görevini zamanında,doğru bir biçimde ve sonradan düzeltilmeye gerek duyulmayacak şekilde yapmaya çalışır.

Kalite bu anlamda herkesin görevidir. Amacımız, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en düşük maliyette ve istenilen teslimat süresi içinde fazlası ile karşılamak, kalite ve güvenilirlik konusunda sürekliliği sağlamaktır.

Mardöksan Metalurji bu amaca ulaşmak için tüm çalışanları ve beraber iş yapığı kuruluşlar ile uyum içinde olmayı prensip edinmekte ve bu doğrultuda eğitim, iş birliği ve karşılıklı saygıyı her şeyden önde tutmaktadır.

Belirlemiş olduğumuz amaçlar doğrultusunda oluşturulan kalite yönetim sistemi, kaliteyi oluşturacak şartları tesis etmeyi ve geliştirmeyi hedeflerken, modern işletmecilik anlayışında, çalışmaları sırasında çevreyi korumayı içinde yaşadığı topluma karşı sorumluluk ve saygının bir gereği sağmaktadır.

Yapılan kuruluş içi kontrollerle kalite sistemi ve etkinlik periyodik olarak denetlenir ve gerekirse revize edilir.