Hakkımızda – MARDÖKSAN METALURJİ
WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim

Hakkımızda

 

buyuk_logo

2007 yılında faaliyetlerine başlayan Mardöksan metalurji başta ortadogu ülkeleri olmak üzere yurtdışına endüstriyel ürünler ihracatını yapmıştır. 2009 yılında alınmış olan kararlar neticesinde sektördeki bilgi ve deneyimlerini üretimede yönlendirerek piyasanin ihtiyaci olan, döküm yöntemiyle üretilen ürünlerin imalatina geciş yapan firmamız, teknolojik alt yapısını tamamlayarak uzman kadrosuyla, 2000 metrakare kapalı alanı, cift potalı 1 tonluk induksiyon ocakları ile 2010 yılı içerisinde üretime başlayarak, modern kentselleşme ve alt yapı ihtiyaclarını eksiksiz olarak karşılamayı ilke edinmiştir. Firmamızın başlıca ürünleri sanayi yan ürünlerinin çelik dökümü olmakla beraber, pik dökümde GG 15 ‘den GG 35’e sfero dökümde GGG40’tan GGG90 kadar 1000 kg kadar tek parça dökümdür. Üretimimiz TS 1478 EN124 normlarına uygun olarak gercekleştirilmekte olup, firmamız ISO 9001-2008 belgesine sahiptir.

KALİTE POLİTAKIMIZ:

Kalite ürün ve hizmetlerimizde kılavuzumuzdur. Ürünlerimizin kalite, performans ve güvenilirlik ile birlikte tüm ilgili standartlara uygunluk sağlaması politikamızdır.

Her Mardöksan metalurji çalışanı görevini zamanında,doğru bir biçimde ve sonradan düzeltilmeye gerek duyulmayacak şekilde yapmaya çalışır.

Kalite bu anlamda herkesin görevidir. Amacımız, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en düşük maliyette ve istenilen teslimat süresi içinde fazlası ile karşılamak, kalite ve güvenilirlik konusunda sürekliliği sağlamaktır.

Mardöksan Metalurji bu amaca ulaşmak için tüm çalışanları ve beraber iş yapığı kuruluşlar ile uyum içinde olmayı prensip edinmekte ve bu doğrultuda eğitim, iş birliği ve karşılıklı saygıyı her şeyden önde tutmaktadır.

Belirlemiş olduğumuz amaçlar doğrultusunda oluşturulan kalite yönetim sistemi, kaliteyi oluşturacak şartları tesis etmeyi ve geliştirmeyi hedeflerken, modern işletmecilik anlayışında, çalışmaları sırasında çevreyi korumayı içinde yaşadığı topluma karşı sorumluluk ve saygının bir gereği sağlamaktadır.

Yapılan kuruluş içi kontrollerle kalite sistemi ve etkinlik periyodik olarak denetlenir ve gerekirse revize edilir.

Vizyonumuz;

Müşteri memnuniyetini temel ilke edinerek iç ve dış pazarda en önemli üreticilerden biri olarak varlığını sürdürmek ve çevre sorumluluk bilincine bağlı olarak işçi sağlığı ve iş güvenliği gereklerinide yerine getirerek üstün rekabet gücüne erişmektir.Tüm faaliyetlerimizde çevre kirliliğini en az düzeye indirerek doğal kaynakların korunmasını sağlamaktayız

Misyonumuz;

Belirttiğimiz vizyonu gerçekleştirmek üzere; kalitede, maliyette, ürün çeşitliliğinde,insan kaynaklarında, teslimat sürecinde, proses akışında, cevre, iş sağlığı ve iş güvenliği alanlarındaki duyarlılığımızla teknolojik gelişimde sürekli iyileşme sağlamaktır.Yalnızca yasal mevzuatla kuruluşumuzu sınırlandırmayıp aynı zamanda her türlü eylem ve taahhütlerle de yüklendiğimiz sorumluluğun koşullarının yerine getirmekteyiz